top of page

Den otevřených dveří Trend vozíčkářů

Ve společnosti žijí lidé, které postihla nemoc, a tak potřebují určitou sociální podporu. Jednou z kategorií postižených jsou vozíčkáři.


Ačkoliv se jim za minulého režimu nedostávalo pomocné pozornosti, jak bylo třeba, neboť byli zavřeni v ústavech a separováni, tak po revoluci se k nim naopak změnil postoj. Začaly vznikat různé organizace a spolky po celé ČR, které zajišťují sociální pomoc i sdružující kontakt s ostatními vozíčkáři. Dokonce s nimi pořádají pestré volnočasové aktivity, výlety a zábavné akce, aby jim zpestřili život.


Jedním z mnoha takových subjektů je spolek Trend vozíčkářů v Olomouci, který 5.10.2022 pořádá Den otevřených dveří, kde se mohou zájemci i příbuzní postižených osob dozvědět jaké možnosti podpory a péče existují. Je připraven informační program představení jednotlivých aktivit, pracovníků a účelové přednášky k souvisejícím tématům. Kdokoliv by měl zájem se dozvědět více, má jedinečnou možnost se tam v uvedený den dostavit a případně se zeptat na specifika, které ho zajímají.


čajovna na kolečkách

19 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Komentarze


xxxxx

bottom of page