top of page

Fichtlfest 2022

Aktualizováno: 20. 11. 2022

Zábavy a zážitků není nikdy dost, a tak lze využít blížící se tradiční akci Fichtlfest 2022, který se koná 11.6.2022 v areálu "Doly" v Horce nad Moravou. Opět to dokazuje, že i malá, "nenápadná" obec u Olomouce je velmi aktivní a mnohdy zahanbí i rozsáhlejší obce či města s větším rozpočtem. Je úctyhodné vnímat tu regionální houževnatost, nápaditost a „kulturně sportovní srdce“ místních organizátorů.


Bude to již 9. ročník této oblíbené sportovně zábavné akce, kdy budou na vyčleněné trase závodit jednotlivé kategorie Jawa Pionýr, Babeta a moped Stadion. Jedná se tedy o klasickou kubaturu 50 cm3, ve které si plno pamětníků zavzpomíná na své zážitky v minulosti a mnozí z nich včetně mladší generace se může účastnit závodu. Pokud máte jakýkoli z uvedených typů, zvažte účast v závodě, kde můžete vyhrát zajímavé ceny. Kromě této výzvy též zažijete neobvyklý sportovní zážitek a úžasnou atmosféru.


Zájemci o účast v závodě se mohou registrovat na následujícím e-mailu: info@fichtlganghorka.cz Staří uvést vaše jméno, příjmení, věk a adresu. Všem závodníkům i návštěvníkům přejeme skvělou zábavu a úžasné zážitky, což je výzva vyrazit na výlet odkudkoliv v České republice.


Fichtlfest 2022

312 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


xxxxx

bottom of page