top of page

Hanácké Škoda sraz 2022

Aktualizováno: 21. 6. 2022

Blíží se tradiční celorepublikový sraz historických škodovek, který se koná 25.6.2022 v osvědčeném prostředí Autokempinku Žralok v obci Plumlov. Jde již o 5. ročník, kde se sejdou nadšenci škodovek, kteří přijedou se svými „plechovými“ láskami a sdílejí úžasnou atmosféru ze setkání. Je možné vidět zachovalé veterány, recesní úpravy až po tunning.


Bonusem je úžasný program, který připravili organizátoři pro účastníky, ale i fanoušky a širokou veřejnost se zájmem o škodovky. Program v plné verzi přikládáme a kromě soutěží bychom rádi zmínili skvělou besedu „Škodovku na Dakar“, která má dopolední i odpolední část, ve které se podělí o své zkušenosti i zážitky přímý účastník a závodník ve škodovce v jedné osobě známý dobrodruh Ondřej Klymciw.

Samozřejmostí je i závěrečná spanilá jízda na náměstí v Prostějově, kde si organizátoři i účastníci vychutnají ten skvělý pocit v koloně. Každý, kdo zvažuje plán na sobotu 25.6.2022 byl měl zahrnout do svého výběru pro rozhodnutí vyrazit na zmíněný sraz škodovek, ať už jako aktivní vlastník historické škodovky nebo fanoušek značky či nadšenec do zážitků, kterých bude určitě mnoho.

Hanácké Škoda sraz 2022

Hanácké Škoda sraz 2022

Hanácké Škoda sraz 2022

17 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


xxxxx

bottom of page