top of page

Koncert na podporu onkologie

Aktualizováno: 28. 4.

Brzy se bude konat tradiční benefiční akce Rockové léto v Července u Litovle, která se uskuteční 16. 7. 2022. Nadšenci do rockové muziky, ale i lidé, kteří s chtějí bavit mají jedinečnou příležitost nejen vyrazit na hudební akci, ale též podpořit myšlenku pomoci lidem, kterým zkomplikovalo život onkologické onemocnění. Svou účastí tak získáte dobrý pocit z akce plné nevšedních zážitků, nejen vystupujících kapel Ortel, Alžběta, Sarkonia, Roxor, Obereg, Porta Inferi, poprvé heavy/power metalová kapela Donor a brněnská hard rocková kapela Aldabra, ale i z podpory nemocným. Všichni účinkující opět vystoupí bez nároku na honorář.


Milovníci zlatavého moku si tradičně mohou užít neomezenou degustaci piva Litovel, vařeného s láskou a z nejkvalitnějších surovin z úrodné Hané a také z dalších českých a moravských minipivovarů. I letos se můžete těšit na fascinující vizuální efekty, tentokrát to bude Ohňová show Radima Lisického. O další zábavu i poučení nejen pro děti, se postarají šermíři a divadelníci Bandiere e Spade – Prapory a meče. Představení bude plné tradičních italských létajících praporů a precizního šermu.

Samozřejmostí bude i bohaté občerstvení, program pro děti a tetování. Na místě budou také drobné dárkové předměty, jejichž koupí lze podpořit dobročinné účely. Výtěžek benefiční akce bude směřovat stejně jako v minulých letech ARCUS – onko centru, z.s., které poskytuje na území celé České republiky pomoc lidem, kteří onemocněli některým z mnoha zhoubných nádorových onemocnění.


Předem velké díky všem vystupujícím, partnerům, dobrovolníkům, všem empatickým a štědrým návštěvníkům za jejich podporu i naplnění samotné myšlenky benefice, zkrátka a dobře, slovy klasika: „Nejužitečnější ze všech umění je umění být užitečným.“


Užijte si skvělou atmosféru a hudební zábavu!

Koncert na podporu onkologie

Koncert na podporu onkologie

88 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


xxxxx

bottom of page