top of page

Sandra a Michal David budou mít koncert v Olomouci

Aktualizováno: 4. 4. 2022

Slavná popová zpěvačka 80 let Sandra dodnes oslňuje svými hity nejen tehdejší generaci, která na ní vyrůstala. Německá zpěvačka byla na vrcholu slávy až do začátku 90. let. Ačkoliv dnes její písně neatakují nejvyšší příčky hitparád, hity jako Everlasting Love, Hiroshima, In the Heat of the Night nebo Maria Magdalena dodnes poslouchají miliony fanoušků po celém světě. Naposledy u nás vystupovala před 3 lety, ale covidová pandemie znemožnila další koncerty. Pro fanoušky je však brzká možnost jít na její koncert v Olomouci, který bude jedinou show, na které letos Sandra u nás zazpívá.


Na koncertu pod širým nebem vystoupí i zpěvák, pianista, klávesista a producent Michal David. Během více než hodinového koncertu s doprovodnou kapelou Kvatro na playlistu rozhodně nebudou chybět největší Davidovy hity jako Discopříběh, Pijeme colu nebo Každý mi tě, lásko, závidí. "Michal David je fenoménem české hudební scény. Je na ní už přes 42 let a stále oslovuje tisíce fanoušků a fanynek. Věříme, že jeho show bude nezapomenutelná," doplnil Petr Hlávka.

Vše vypukne ve čtvrtek 19. května 2022 od 20:00. Venkovní aréna Funpark leží vedle obchodního centra Galerie Šantovka v Olomouci. Místo je v těsné blízkosti několika parkovišť. Nyní je v předprodeji první sada vstupenek za zvýhodněnou cenu 849 korun. Vstupenky lze on-line zakoupit na webu pořádajícího Divadla na Šantovce.6 zobrazení

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


xxxxx

bottom of page