top of page

Lenka akcie PFN

- Pamatuji si, jak jsem spal všude možně, tebe nechal v bytě a vše platil, i když jsi tam byla také s Jiřím… Pamatuji si, když v zásadních problémech odletěla do Mexika. Pamatuji si, jak dlouho jsem tě zaměstnával i když to nemělo smysl, jak dlouho jsi měla auto atd...
- Pamatuji si jak to bylo s obchodem ve spolupráci s Jiřím jak jsi se stále za něj omlouvala a jak jsme neustále musel obhajovat něco, co je jasné tomu, kdo tomu rozumí. Proto šlo vše ke dnu a já se dostal do mnohem horší situace, než kdybych do toho vůbec nešel. 
- Pamatuji si, když jsem ti předával akcie, že jsem ti říkal, že je to poslední, co mám a že se odjedu dám se dohromady a ty si zatím čerpej z dividend. Ani ve snu by mě nenapadlo, že prodáš můj život za 200 000,- ...udělal bych to jinak.
- Mám za sebou strašné věci a nemám kam ustupovat. Nebudu platit tomu, kdo mě podvedl a musím platit jinam, abych zachránil, to co jde. Ušetřil bych tě, ale máš na tom všem svůj nesmazatelný podíl a proto chci, abys tu jednu jedinou věc vyřešila.  

Vím a pamatuji si toho mnohem VÍC!

 

Lenko zamyslet se nad tím, co si udělala je důležité! Proto připravuji článek Lenka akcie PFN.

Lenka akcie PFN - stop dál už nesmíš!
bottom of page