top of page

PROSTITUCE - PLACENÝ SEX 
SPOLEČNICE, NEVĚSTKY, DĚVKY, KURVY...
Jak to chodí v nočních klubech (Night clubs)
a co vše se může stát? 
Jak fungují společnice, které doma říkají,
že pracují jako tanečnice nebo masérky?

prostituce

Na úvod lze zmínit, že platí odvěké rčení, že prostituce je jedním z nejstarších řemesel. Vycházejme však také s určitých souvislostí v rámci podmínek dané doby. Jestliže se k prostituci oddala žena kvůli potřebě základních potřeb (pití, jídlo, oblečení, střecha nad hlavou…) tak to lze objektivně chápat. V dnešní době pokud budeme posuzovat prostituci v rámci České republiky jsou důvodem zcela jiné okolnosti než beznadějné sociální postavení. Základní motivací k prostituci je na začátku předpoklad snadného vydělání relativně hodně peněz. Tento předpoklad se začínajícím prostitutkám většinou splní, ale je vykoupen psychickou „změnou“ v jejich vnímání světa.

 

Žena, která překročí tuto imaginární hranici se pak velice složitě dostává do normálního života a drtivá většina prostitutek skončí špatně. Navázání normálního vztahu a dosažení fungující rodiny je pro prostitutky téměř nedosažitelný cíl. Se vzrůstajícím psychickým tlakem rostou zmatené a extrémní kroky. Naprosto nesmyslné investice, tedy utrácení vede k tomu, že vydělané peníze jsou rychle pryč. Drtivá většina prostitutek je zcela oddána alkoholu, drogám a nejedna i gamblerství. Prostě hodiny, dny, týdny a měsíce strávené v „práci“ je nutné si kompenzovat něčím, co vám pomůže zapomenout nebo myslet na něco jiného a to vede mnohé prostitutky k cyklickému procesu, ze kterého nelze vystoupit. Je  nutné také zmínit, že prostituce nese nemalá rizika a to především zdravotní. Téměř s jistotou lze tvrdit, že po dvou, třech letech fungování v rámci prostituce zažila každá žena alespoň jednu nemoc nebo zdravotní potíž spojenou s touto „prací“. V neposlední řadě je u prostituce také zvýšené riziko násilí v souvislosti s prostředím tohoto povolání, ale to především souvisí s úrovní a podmínkách, kde prostituce provozována. Je to v celku jednoduše pochopitelné nejpřísnější je ulice, nejbezpečnější je noční klub. Lékařská péče a pravidelné povinné prohlídky je ve velkých a prosperujících nočních klubech zajištěna pro prostitutky mnohdy lépe než v normálním světě. Tedy návštěvník nemusí mít obavu z nákazy.

Jedním z užitků prostituce je užívaná praktika, kdy otec nebo oba rodiče koupí svému synovi prostitutku, aby poznal realitu pohlavního aktu. To by se dalo s určitým nadhledem brát jako moudré rozhodnutí, protože to může u muže pozitivně odbourat určité pro běžný život nebezpečné psychologické bloky. Ale jak už to bývá všechno je relativní a všeho moc škodí. Když se v nočním klubu sejde „dobrá“ společnosti může být velká legrace a je to velice nakažlivé! Svět v nočním klubu může zcela změnit život komukoliv. V dobré společnosti jsou prostitutky rády. Pije se, je legrace, muzika atd. Prostitutky jsou veselé vám je dobře sex může být kdykoliv a zábava může pokračovat. V nočním klubu se dostanete do prostředí, kde platí zcela jiná pravidla než v normálním světě. Může to být pro vás velice nebezpečné a můžete na to získat jistý druh závislosti. Vše je skvělé, všichni vás mají rádi a je veselo. Čím více budete v reálném světě ve stresu tím více vám bude v tomto virtuálním světě lépe. Můžete velice rychle podlehnout tomu, že ten reálný a správný život je v nočním klubu, popíjení alkoholu, prostitutky a drogy. Pokud jste muž, který ať již z jakéhokoliv důvodu má reálný strach z toho, že každý den může zemřít pak je pravidelné trávení času v nočním klubu zcela pochopitelné. Nicméně je, ale nutné si neustále uvědomovat, že prostitutky jsou v „práci“ tedy byli by tam i kdyby vy jste tam nebyl a vy vše platíte. Do jisté míry je to zaplacená iluze, ale může být natolik silná, že vás pohltí a vše ostatní, co nabízí normální běžný život vám bude připadat nudné a hloupé.

Několik základních pouček


-    (obsluha klubu: managery, barmani, security) Manager v nočním klubu je většinou muž a stará se o spokojenost hostů. Tedy většinou vás osloví, zda máte nějaké přání. Jsou to zvláštní lidé a prostitutky si je předcházejí, protože zásadním způsobem mohou ovlivnit jejich výdělek. Když je prostitutka zadobře s managerem má více klientů a tedy více peněz. Nejeden manager nočního klubu je také progresivním dealerem drog. Barman má v tomto ohledu podobnou funkci, ale do jisté míry větší možnosti. Je mnohdy v přímém napojení na hosty a hodně věcí dokáže v kombinaci s alkoholem ovlivnit. Barmanem a managerem může být také žena, ale její práce v nočním klubu je mnohdy dost náročná, protože jak už to bývá, co hosté nemohou mít, to nejvíce chtějí a mnohdy je vystavena intenzivním nabídkám podnapilých hostů.  Security tedy ochranka klubu je vždy slušná a v podstatě je třeba dodržet základní pravidla. Nevpustí vás se zbraní (projdete kontrolou s detektorem) a v opilém, nebo jinak společensky nepřijatelném stavu, když vás vpustí, nesmíte se chovat agresivně. Někdy se platí vstupné.


-    U prostitutek jsou daná pravidla. Nikdy nechtějte děvku nebo děvky vždy chtějte dívku nebo dívky. Je zakázáno se pusinkovat nebo líbat především v prostorách mimo pokoj tedy např. u baru atd.. Toto pravidlo samozřejmě není striktně dodržováno, ale záleží na atmosféře a okolnostech, každopádně prostitutky za pusinku mohou dostat od vedení nočního klubu pokutu. Kondom při styku na pokoji je samozřejmostí.


-    Vedení a majitelé nočního klubu jsou „zcela“ normální lidé žijící normální život. Prostitutky chápou jako výrobní prostředek a důsledně kontrolují provoz, protože podvodů ze strany personálu a prostitutek je mnoho. Vzhledem k tomu, že je toto podnikání v mnoha směrech na hraně zákona vše se halí do závoje masážních salónů, barů se společnicemi tedy s ženami, které vám dělají společnost na baru a také bývá praxí, že dívky si pronajímají pokoje, tedy co se děje na pokoji se klubu netýká ten pouze inkasuje.


-    Taxikáři nočního klubu jsou ještě více zvláštní lidé než bývají taxikáři normálně. Důsledně si hlídají svůj štafl a maximálně dovolí „cizím“ taxikářům dovézt hosta. Rozhodně vás odvezou za slušnou cenu a bez problému. Vědí toho o nočním klubu velice mnoho, protože vozí hosty, personál, vedení i prostitutky. Nejeden taxikář se podílí také na doplňování prostitutek tedy přivádění nových dívek do pracovního procesu nočního klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecně o prostitutkách
Málo kdy se snoubí chytrost s krásou a obráceně. Prostitutky jsou pěkné a zajímavé ženy. Nakonec jak jinak by to mělo být – čím pěknější a zajímavější tím více pokojů a tím více peněz. Většinou bývá součástí znalostí prostitutek i jazyková vybavenost. Jsou zvyklé cestovat a umějí se rychle etablovat do jakékoliv společnosti. Čím více toho poznají, tím více získávají přirozené inteligence. Brzy se naučí „sehrát jakékoliv divadlo“, které klient bude reflektovat. Ve výsledku je však nutné vnímat to co už bylo uvedeno. Rozdvojenost osobnosti vede k silnému psychickému tlaku. Mimo noční klub tedy mimo „práci“ jsou prostitutky sice pěkné, ale více než obyčejné, většinou hloupé holky. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo a nejednou se stala prostitutkou i vysokoškolačka, ale to je trochu jiný příběh. Dle určité statistiky, která je založena na reálných podkladech. Za 10 let provozu jistého nočního klubu prošlo provozem více, jak 300 prostitutek z toho pouze dvě dosáhli toho, co je mnohdy podnětem u mnoha dívek, aby začali dělat „práci“ prostitutky. Vydělali si, šetřili a když měli dost „práci“ prostitutky opustili a následně začali podnikat (kadeřnictví, kosmetika, bar…) a prosperují. Možná vás zajímá, kolik si prostitutka vydělá. To je velice složitá otázka, protože hodně záleží na tom, kde „pracuje“ a jak je „šikovná“. Nicméně v prosperujícím, „slušném“, nočním klubu, si bez problému vydělá 5 000,- za noc. Někdy musí spát a někdy si musí odpočinout, ale „schopná“ prostitutka si vydělá měsíčně 100 000,- a to samozřejmě nedaní…


Vše je vlastně založeno na lži a podvodu a jen pokud tento fakt přijmete a vše budete chápat s jistým nadhledem můžete prožít relativně příjemný večírek. Nakonec i vaše projevování žádná prostitutka ani personál nebude brát příliš vážně. Můžete si vymýšlet, co chcete, sklidíte obdiv a nadšené úsměvy, co hrdlo ráčí. Hlavní je, když zaplatíte a k ránu v klidu odejdete. Na takového hosta se budou v nočním klubu vždy těšit, budete vítán a někdy dostanete i nějaký bonus. Ohledně sexu s prostitutkou v žádném ohledu nemusíte myslet na její uspokojení. Předstírané vzrušení a orgasmy jsou samozřejmostí. Můžete se „nadopovat“, čím chcete, ale dosáhnete pouze toho, že budete problematický klient, jinak je to úplně jedno. Jediný cíl prostitutky v „práci“ je vás rychle uspokojit, osprchovat se, vyčistit si zuby, upravit líčení a účes, navonět a jít lovit dalšího klienta.

prostituce

V zahraničí
České prostitutky pracují v zahraničních nočních klubech jak jinak než především v Německu, ale oblíbenou „destinací“ je též Londýn, Paříž, ale také Slovensko, Itálie nebo Turecko. Prostitutka do zahraničí vycestuje na základě dvou hlavních motivací. Buď najde na internetu nebo v novinách lákavý inzerát a nebo se nechá zlákat kolegyní v „práci“, že pojedou tam a tam, protože to bude super… Samozřejmě, že výdělky v zahraničí mohou, dosáhnou i více jak dvojnásobku toho, co by si prostitutka vydělala v ČR, ale v zahraničí jsou také větší náklady a mnohdy hrozí různá nebezpečí. Když si odmyslíme to nejhorší jako je násilí nebo okradení, častým nebezpečím bývá podvod. Cizí prostředí s nedokonalou jazykovou vybaveností je samo o sobě problematické, ale nejčastějším zklamáním bývá spojení se zprostředkovatelskou agenturou nebo osobou. Sem tam se stane, že je dívka měsíc v „pracovním procesu“ má k dispozici pokoj kam dochází klienti. Může se jít projít a z malé apanáže si koupit něco málo k jídlu. Peníze za své služby má dostat až na konci „stáže“. Na konci pak dostane třeba jen třetinu nebo i méně a někdy také nic a musí složitě řešit prostředky, aby se vůbec mohla vrátit do ČR. Je to sice smutné, ale pochopitelné, prostitutka vzhledem k předmětu své činnosti a v cizím prostředí si nemůže nikde stěžovat.


K cestám do zahraničí patří také eskortní služby nočních klubů. Prostitutku po dohodě s ní a s klubem si můžete pronajmout třeba na týden a odletět s ní k moři. Klub můžete obejít a dohodnout se pouze s prostitutkou. V podstatě tím riskuje pouze prostitutka, že obešla klub a vy ušetříte.  Nicméně tak jako tak je to trochu problematická „legrace“, když pomineme kolik vás to bude celé stát vystavujete se také riziku, že se slečna během vašeho pobytu sem tam zaběhne a přivydělá si. Pokud se svou dovolenkovou společnicí nehodláte být 24 hodin denně, je to jen samotná dívka v plavkách na pláži nebo v šatičkách na baru. V tomto ohledu je asi lepší pozvat prostitutku na večeři a pronajmout si pokoj v penzionu nebo v hotelu. Vyjdete to levněji a může to být bez problémů. 


K odstavci o zahraničí je třeba zmínit, že v tuzemských nočních klubech „pracují“ také cizinky a to jak z východu např. Ukrajinky tak i třeba z Nigérie nebo z Brazílie. Prostě jakože exotika… K těmto zahraničním prostitutkám „pracujícím“ v ČR je nutné podotknout, že mají určitou zvýšenou zodpovědnost a slušnost a často si vydělávají na uživení svých rodin a většinu peněz posílají domů.


Vztah s prostitutkou
Hodně klientů nočních klubů chodí za jednou konkrétní prostitutkou. Nosí jí dárky a dává jí peníze bokem. Je to jakýsi vztah nad rámec přátelství, ale s láskou to má málo společného. Snaha dosáhnout u prostitutky, aby přestala být prostitutkou je téměř marná. Mnoho mužů se snažilo připoutat si prostitutku penězi, aby zanechala oné „práce“ a žila s ním. Prostitutky jsou, však „nenasytné“ a jakmile se přestanou plnit jejich představy okamžitě se vrátí znovu „pracovat“ do nočního klubu. Pouze smíření se skutečností může vést k fungujícímu vztahu, kdy máte živou, ale přesto virtuální společnici na vymezený čas. Mnoho prostitutek má vztah a žije dvojí život, kdy před partnerem tají, co dělá a kde pracuje a své odjezdy maskují různými lži o práci v obchodě v zahraničí atd. Samozřejmě pravda se dříve nebo později projeví a pak vznikají velice konfliktní situace. S jistým odporem je nutné také zmínit, že existují i vztahy a rodiny, kdy je muž obeznámen s tím, co jeho partnerka či žena dělá a „prací“ prostitutky, tak reálně zajišťuje živitele partnera nebo manžela a rodiny. Nemá smysl příliš zmiňovat, že velice „komplikovaný“ vliv má tento model pokud je ve hře také dítě nebo děti. Každý si jistě dokáže představit jak smutné je když táta říká svému dítěti nebo dětem „maminka teď na čtrnáct dnů odjede a pak se vrátí“ a maminka odjíždí „pracovat“ jako prostitutka. Děti jsou vnímavé a tím jak rostou a vidí, jak to chodí jinde pomalu začnou tušit a nakonec pochopí. Pravda o „práci“ maminky pak samozřejmě ovlivní psychiku dítěte na celý život.


Závěrem lze dodat pouze prosté konstatování. Kdyby nebylo klientů nebylo by prostitutek a kdyby nebyly prostitutky nebyly by noční kluby tedy bordely, které se tváří jako bary. Vlastně, když to má svá pravidla vše je založeno na dobrovolnosti, není v tom žádné násilí ani vydírání, tak to lze brát jako přirozenou součást světa kolem nás. Jediné, co je nutné podotknou je naprosto zřejmý fakt, že by se prostituce měla zdanit. Daňové povinnosti jsou vystaveni všichni a peněz v prostituci proteče více než dost.

 

Poznámka autora: Možná si čtenář tohoto článku říká „Kde vzal autor uvedené informace a proč to vše tvrdí?“. Ok chápu. Tedy pokusím se odpovědět. Není to vyčtené je to z praxe. Pracoval jsem 10 let pro noční klub jako IT. Řešil jsem různé problémy PC,  internet, reproduktory, připojení kamer, atd. atd. Prostě byl jsem v „bordelu“ někdy i 3x týdně a byl jsem jeden z mála, co si odnášel peníze místo, aby je tam nosil. Zažil jsem chtěně i nechtěně mnoho večírků a poznal svět velkého, prosperujícího nočního klubu. Nejvíce jsem si rozuměl s barmanem a málokdy jsem odcházel střízlivý :-) Setkal jsem se s mnoha zahraničními i tuzemskými celebritami, podnikateli, mafiány, ale také s normálními muži (úředníci, řemeslníci, hasiči atd.), co si prostě jen přišli užít legraci, protože doma ji měli málo. Zažil jsem mnoho „příběhů“ a slyšel mnoho od hostů i prostitutek. To je vše – nic více, nic méně…

                                                                                                                                                                                                                Nuntius

Zaujalo vás téma "Prostituce" a máte k tomu, co napsat - kontaktujte nás!

bottom of page