top of page

PROSTITUCE - PLACENÝ SEX 
SPOLEČNICE, NEVĚSTKY, DĚVKY, KURVY...
Jak to chodí v nočních klubech (Night clubs)
a co vše se může stát? 
Jak fungují společnice, které doma říkají,
že pracují jako tanečnice nebo masérky?

prostituce

Na úvod je nutné zmínit, že platí odvěké rčení, že prostituce je jedním z nejstarších řemesel. Wikipedie říká mimo jiné toto: Prostituce (z latiny prostituere) je poskytování sexuálních služeb za úplatu nebo jakoukoli jinou protihodnotu. Prostituce je známa z většiny rozvinutých kultur. V některých kulturách, například již v Babylóně, existovala i její posvátná forma. Používá se pro ni někdy označení "horizontální řemeslo". Prostě už 2000 let před naším letopočtem je prostituce zaznamenána.

 

Pro správné pochopení však vycházejme z určitých souvislostí, v rámci podmínek dané doby. Jestliže se k prostituci oddala žena kvůli zajištění základních potřeb (pití, jídlo, oblečení, střecha nad hlavou…), tak to lze objektivně chápat. V dnešní době pokud budeme posuzovat prostituci v rámci ČR jsou důvodem zcela jiné okolnosti než beznadějné sociální postavení. Základní motivací k prostituci v ČR, je na začátku předpoklad snadného vydělání relativně velkého množství peněz. Toto přání se začínajícím prostitutkám většinou splní, ale je vykoupen psychickou "změnou" v jejich vnímání světa.

Brothel (bordel-nevěstinec) Joachim Beuckelaer (1562) Walters Art Museum (USA) - Joachim Beuckelaer byl vlámský malíř specializující se na trhové a kuchyňské scény.

Žena, která překročí imaginární hranici mezi "A/X" se pak velice složitě dostává do normálního života a drtivá většina prostitutek skončí špatně. Navázání normálního vztahu a dosažení fungující rodiny je pro prostitutky téměř nedosažitelný cíl. Se vzrůstajícím psychickým tlakem rostou zmatené a extrémní kroky. Například naprosto nesmyslné investice, tedy utrácení vede k tomu, že vydělané peníze jsou rychle pryč. Drtivá většina prostitutek je zcela oddána alkoholu, drogám a nejedna i gamblerství. Prostě hodiny, dny, týdny a měsíce strávené v "práci" je nutné si kompenzovat něčím, co vám pomůže zapomenout nebo myslet na něco jiného a to vede mnohé prostitutky k cyklickému procesu, ze kterého nelze vystoupit. Je nutné také zmínit, že prostituce nese nemalá rizika a to především zdravotní. Téměř s jistotou lze tvrdit, že po dvou, třech letech fungování v rámci prostituce zažila každá žena alespoň jednu nemoc nebo zdravotní potíž spojené s touto „prací“. V neposlední řadě je u prostituce také zvýšené riziko násilí v souvislosti s prostředím tohoto povolání, ale to především souvisí s úrovní a podmínkami, kde je prostituce provozována. Je to v celku jednoduše pochopitelné nejpřísnější je ulice, nejbezpečnější je noční klub. Lékařská péče a pravidelné povinné prohlídky je ve velkých a prosperujících nočních klubech zajištěna pro prostitutky mnohdy lepší, než v normálním světě má normální žena. Tedy návštěvník nemusí mít obavu z nákazy, ale chápejte tuto starostlivost provozovatelů klubů stejně, jako se taxikář stará o své auto. Žena prostitutka je pro klub výrobní prostředek, musí být pěkná a zdravá, aby mohla vydělávat.

Jedním z užitků prostituce je užívaná praktika, kdy otec nebo oba rodiče koupí svému synovi prostitutku, aby poznal realitu pohlavního aktu. To by se dalo s určitým nadhledem brát jako moudré rozhodnutí, protože to může u muže pozitivně odbourat určité, pro běžný život nebezpečné psychologické bloky. Ale jak už to bývá všechno je relativní a všeho moc škodí. Když se v nočním klubu sejde "dobrá" společnost, probíhá velká legrace a je to velice nakažlivé! Svět v nočním klubu může zcela změnit život komukoliv. V dobré společnosti jsou prostitutky rády. Pije se, je příjemná atmosféra, muzika atd. Prostitutky jsou veselé, vám je dobře, sex může být kdykoliv a zábava je intenzivní. V nočním klubu se dostanete do prostředí, kde platí zcela jiná pravidla než v normálním světě. Může to být pro vás velice nebezpečné a můžete na to získat jistý druh závislosti. Vše je skvělé, všichni vás mají rádi a je veselo. Čím více budete v reálném světě ve stresu, tím více vám bude v tomto "virtuálním" světě lépe. Můžete rychle podlehnout tomu, že ten reálný a správný život je v nočním klubu. Pokud jste muž, který ať již z jakéhokoliv důvodu má reálný strach z toho, že každý den může zemřít pak je pravidelné trávení času v nočním klubu zcela pochopitelné. Nicméně je nutné si neustále uvědomovat, že prostitutky jsou v "práci", tedy byli by tam i kdyby vy jste tam nebyl a vy vše platíte. Do jisté míry je to zaplacená iluze, ale může být natolik silná, že vás pohltí a vše ostatní, co nabízí normální běžný život vám bude připadat nudné a hloupé. V případě, že budete mít možnost navštěvovat noční klub pracovně ať již jako barman, security nebo třeba IT specialista, při pozorování uvedených jevů si budete pravidelně říkat, "kam sem se to dostal." Nicméně bude vám dělat dobře fakt, že vy si do bordelu jezdíte pro peníze na rozdíl od všech návštěvníků. Dříve nebo později vás to stejně "spolkne" a uniknout je komplikované...

Několik základních pouček a informací o fungování nočního klubu


-    (obsluha klubu: managery, barmani, security) Manager v nočním klubu je zpravidla muž a stará se o spokojenost hostů. Tedy většinou vás osloví, zda máte nějaké přání. Jsou to zvláštní lidé a prostitutky si je předcházejí, protože zásadním způsobem mohou ovlivnit jejich výdělek. Když je prostitutka zadobře s managerem má více klientů a tedy více peněz. Nejeden manager nočního klubu je také progresivním dealerem drog. Barman má v tomto ohledu podobnou funkci, ale do jisté míry má větší možnosti. Je mnohdy v přímém napojení na hosty a hodně věcí dokáže v kombinaci s alkoholem ovlivnit. Barmanem a managerem může být také žena, ale její práce v nočním klubu je často dost náročná, protože jak už to bývá, co hosté nemohou mít, to nejvíce chtějí a mnohdy je vystavena intenzivním nabídkám podnapilých hostů. Security tedy ochranka klubu je vždy slušná a v podstatě je třeba dodržet jen základní pravidla. Nevpustí vás se zbraní (projdete kontrolou s detektorem) a v opilém, nebo jinak společensky nepřijatelném stavu. Když vás vpustí, nesmíte se chovat agresivně. Někde se platí vstupné. Vstupné má svou logiku, protože i kdyby jste si koupili pouze sodovku striptýz určitě uvidíte. Ve velkých klubech je cena pití i jídla slušná v malém bordelu můžete najít skutečná "strašidla" a za lahev "bohemky" dát třeba 2000,-.


-    U prostitutek jsou daná pravidla. Nikdy nechtějte děvku nebo děvky vždy chtějte dívku nebo dívky. Je zakázáno se pusinkovat nebo líbat především v prostorách mimo pokoj tedy např. u baru atd.. Toto pravidlo samozřejmě není striktně dodržováno, ale záleží na atmosféře a okolnostech, každopádně prostitutky za pusinku mohou dostat od vedení nočního klubu pokutu. Kondom při styku na pokoji je samozřejmostí.


-    Vedení a majitelé nočního klubu jsou "zcela" normální lidé žijící normální život. Prostitutky chápou jako výrobní prostředek a důsledně kontrolují provoz, protože podvodů ze strany personálu a prostitutek je mnoho. Vzhledem k tomu, že je toto podnikání v mnoha směrech na hraně zákona vše se halí do závoje masážních salónů, barů se společnicemi tedy s ženami, které vám dělají společnost na baru. Také bývá praxí, že dívky si pronajímají pokoje, tedy co se děje na pokoji se klubu netýká ten pouze inkasuje. 


-    Taxikáři nočního klubu jsou ještě více zvláštní lidé než bývají taxikáři normálně. Důsledně si hlídají svůj štafl a maximálně dovolí "cizím" taxikářům dovézt hosta. Rozhodně vás odvezou za slušnou cenu a bez problému. Vědí toho o nočním klubu velice mnoho, protože vozí hosty, personál, vedení i prostitutky. Nejeden taxikář se podílí také na doplňování prostitutek, tedy přivádění nových dívek do pracovního procesu nočního klubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obecně o prostitutkách


Málo kdy se snoubí chytrost s krásou, což samozřejmě platí i v prostituci. Prostitutky jsou pěkné a zajímavé ženy. Nakonec jak jinak by to mělo být – čím pěknější a zajímavější tím, více pokojů a tím více peněz. Většinou bývá součástí znalostí prostitutek jazyková vybavenost. Jsou zvyklé cestovat a umějí se rychle etablovat do jakékoliv společnosti. Čím více toho poznají, tím více získávají přirozené inteligence. Brzy se naučí "sehrát jakékoliv divadlo", které klient bude reflektovat. Ve výsledku je však nutné vnímat to, co už bylo uvedeno. Rozdvojenost osobnosti vede k silnému psychickému tlaku. Mimo noční klub tedy mimo "práci" jsou prostitutky sice pěkné, ale více než obyčejné, většinou hloupé holky. Samozřejmě výjimka potvrzuje pravidlo a nejednou se stala prostitutkou i vysokoškolačka, ale to je trochu jiný příběh. Dle určité statistiky, která je založena na reálných podkladech, za 10 let provozu jistého nočního klubu prošlo provozem více, jak 300 prostitutek. Z toho pouze dvě dosáhly toho, co je často základním podnětem u mnoha dívek, aby začaly dělat "práci" prostitutky. Vydělaly si, šetřily a když měly dost "práci" prostitutky opustily a následně začaly podnikat (kadeřnictví, kosmetika, bar…). Možná vás zajímá, kolik si prostitutka vydělá. To je velice složitá otázka, protože hodně záleží na tom, kde "pracuje" a jak je "šikovná". Nicméně v prosperujícím, "slušném", nočním klubu, si bez problému vydělá 5 000,- za noc. I prostitutka někdy musí spát a někdy si musí odpočinout, ale "schopná" prostitutka si vydělá měsíčně 100 000,- a to samozřejmě nedaní a základní životní náklady má malé, protože buď spí nebo…

Každá prostitutka má svůj tragický příběh, který má mnohdy i pravdivé základy. Tyto příběhy často vedou hosty k tomu, že dají dotyčné peníze "bokem", což je pro prostitutku cílem. Když už budete mít z jakéhokoliv důvodu potřebu nějakou prostitutku "zachraňovat", tak si vždy nejdříve zjistěte, co je to za člověka. Byl jeden muž, měl dost peněz, zamiloval se do prostitutky a ona mu zapomněla říct, že je trochu vdaná a má 3 děti...


Vše je vlastně založeno na lži a podvodu a jen pokud tento fakt přijmete a vše budete chápat s jistým nadhledem můžete prožít relativně příjemný večírek. Nakonec i vaše projevování žádná prostitutka, ani personál nebude brát příliš vážně. Můžete si vymýšlet, co chcete, sklidíte obdiv a nadšené úsměvy, co hrdlo ráčí. Hlavní je, když zaplatíte a k ránu v klidu odejdete. Na takového hosta se budou v nočním klubu vždy těšit, budete vítán a někdy dostanete i nějaký bonus. Ohledně sexu s prostitutkou v žádném ohledu nemusíte myslet na její uspokojení. Předstírané vzrušení a orgasmy jsou samozřejmostí. Můžete se "nadopovat", čím chcete, ale dosáhnete pouze toho, že budete problematický klient, jinak je to úplně jedno. Jediný cíl prostitutky v "práci" je vás rychle uspokojit, osprchovat se, vyčistit si zuby, upravit líčení a účes, navonět a jít lovit dalšího klienta.

z filmu Nevěstinec - Francie, 2011 - příběh pařížského nevěstince z přelom devatenáctého a dvacátého století.

V zahraničí


České prostitutky pracují v zahraničních nočních klubech jak jinak než především v Německu/Rakousku, ale oblíbenou "destinací" je též Londýn, Paříž, ale také Slovensko, Itálie nebo Turecko. Prostitutka do zahraničí vycestuje na základě dvou hlavních motivací/faktorů. Buď najde na internetu nebo v novinách lákavý inzerát a nebo se nechá zlákat kolegyní v "práci", že pojedou tam a tam, protože to bude super… Samozřejmě, že výdělky v zahraničí mohou, dosáhnou i více jak dvojnásobku toho, co by si prostitutka vydělala v ČR, ale v zahraničí jsou také větší náklady a mnohdy hrozí různá nebezpečí. Když si odmyslíme to nejhorší, jako je násilí nebo okradení, častým nebezpečím bývá podvod. Cizí prostředí s nedokonalou jazykovou vybaveností je samo o sobě problematické, ale nejčastějším zklamáním bývá spojení se zprostředkovatelskou agenturou nebo osobou. Sem tam se stane, že je dívka měsíc v "pracovním procesu" má k dispozici pokoj kam dochází klienti. Může se jít projít a z "odměn" od klientů si koupit něco k jídlu. Peníze za své služby má dostat až na konci "stáže". Na konci pak dostane třeba jen třetinu nebo i méně a někdy také nic a musí složitě řešit peníze, aby se vůbec mohla vrátit do ČR. Je to sice smutné, ale pochopitelné, prostitutka vzhledem k předmětu své činnosti a v cizím prostředí si nemůže nikde stěžovat, tedy je snadný cíl pro podvodníky/mafiány. Možná si řeknete, jak může být někdo tak hloupí a nechtít vyplacení každý den. Je to stále stejné... Touha po "velkém" výdělku je silnější než rozum.


K cestám do zahraničí patří také eskortní služby nočních klubů. Prostitutku po dohodě s ní a s klubem si můžete pronajmout třeba na týden a odletět s ní k moři. Klub můžete obejít a dohodnout se pouze s prostitutkou. V podstatě tím riskuje pouze prostitutka, že obešla klub a vy ušetříte. Nicméně tak jako tak, je to trochu problematická "legrace". Když pomineme kolik vás to bude celé stát vystavujete se riziku, že se slečna během vašeho pobytu sem tam zaběhne a přivydělá si. Pokud není vaším cílem být se svou dovolenkovou společnicí 24/7, je to jen samotná dívka v plavkách na pláži nebo v šatičkách na baru. Také nezapomínejte, že ta veselá slečna (kterou vlastně neznáte) z nočního klubu nemusí být stále, tak příjemná a veselá a jestliže nehodláte být permanentně pod vlivem alkoholu atd. tak můžete zažít velice zajímavé peklo.  V tomto ohledu je lepší pozvat prostitutku na večeři a pronajmout si pokoj v penzionu nebo v hotelu - víkend bývá ok, ale odletět někam na 14 dnů je velké riziko. 


K této části o zahraničí je třeba zmínit, že v tuzemských nočních klubech "pracují" také cizinky a to jak z východu např. Ukrajinky, tak i třeba z Nigérie nebo z Brazílie. Prostě jakože exotika… K těmto zahraničním prostitutkám "pracujícím" v ČR je nutné podotknout, že mají určitou zvýšenou zodpovědnost a slušnost a často si vydělávají na uživení svých rodin a většinu peněz posílají domů. Také je nutné zmínit, že jsou většinou poctivější než "naše" tuzemské prostitutky a to ve smyslu toho, že když si půjčí peníze, tak vám je vrátí.

Vztah s prostitutkou


Hodně klientů nočních klubů chodí za jednou konkrétní prostitutkou. Nosí jí dárky a dává jí peníze bokem. Je to jakýsi vztah nad rámec letmé známosti, ale s láskou to má málo společného. Snaha dosáhnout u prostitutky, aby přestala být prostitutkou je téměř marná. Mnoho mužů se snažilo připoutat si prostitutku penězi, aby zanechala oné "práce" a žila s ním. Prostitutky jsou, však "nenasytné" a mnohdy líné, tedy když jim najdete normální práci, nevydrží. Jakmile se přestanou plnit jejich představy okamžitě se vrátí znovu "pracovat". Pouze smíření se skutečností může vést k fungujícímu vztahu, kdy máte živou, ale přesto virtuální společnici na vymezený čas. Samozřejmě zaměstnanci nočního klubu, taxikáři atd. mají spoustu "kamarádek s výhodami". Mnoho prostitutek má vztah a žije dvojí život, kdy před partnerem tají, co dělají, kde pracují a své odjezdy maskují různými lži o práci v obchodě v zahraničí atd.. Samozřejmě pravda se dříve nebo později projeví a pak vznikají velice konfliktní situace. S jistým odporem je nutné také zmínit, že existují i vztahy a rodiny, kdy je muž obeznámen s tím, co jeho partnerka či žena dělá a tedy onou "prací", tak reálně zajišťuje život partnera/manžela a rodiny. Nemá smysl příliš zmiňovat, že velice "komplikovaný" vliv má tento model pokud je ve hře také dítě nebo děti. Každý si jistě dokáže představit jak děsné je když táta říká svému dítěti "maminka teď na měsíc odjede pracovat a pak se vrátí" a maminka odjíždí "pracovat" jako prostitutka třeba z Českých Budějovic do Prahy. Děti jsou vnímavé a tím jak rostou a vidí, jak to chodí jinde pomalu začnou tušit a nakonec pochopí. Pravda o "práci" maminky pak samozřejmě ovlivní psychiku dítěte na celý život.


Závěrem lze dodat pouze prosté konstatování. Kdyby nebylo klientů nebylo by prostitutek a kdyby nebyly prostitutky nebyly by noční kluby tedy bordely, které se tváří jako bary. Vlastně, když to má svá pravidla vše je založeno na dobrovolnosti, není v tom žádné násilí ani vydírání, tak to lze brát jako přirozenou součást světa kolem nás. Jediné, co je nutné podotknou je naprosto zřejmý fakt, že by se prostituce měla zdanit. Daňové povinnosti jsou vystaveni všichni a peněz v prostituci proteče více než dost.

 

Poznámka autora: Možná si čtenář tohoto článku říká "Kde vzal autor uvedené informace a proč to vše tvrdí?". Ok chápu. Tedy takto, není to vyčtené je to z praxe. Pracoval jsem 8 let (2006 - 2014) pro noční klub jako IT. Řešil jsem různé problémy PC,  internet, reproduktory, připojení kamer, atd. atd. Prostě byl jsem v "bordelu" někdy i 3x týdně a byl jsem jeden z mála, co si odnášel peníze místo, aby je tam nosil. Zažil jsem chtěně i nechtěně mnoho večírků a poznal svět velkého, prosperujícího nočního klubu. Nejvíce jsem si rozuměl s barmanem a málokdy jsem odcházel střízlivý :-) Setkal jsem se s mnoha zahraničními i tuzemskými celebritami, podnikateli, politiky, mafiány, ale také s normálními muži (úředníci, řemeslníci, hasiči atd.), co si prostě jen přišli užít legraci, protože doma ji měli málo. Zažil jsem mnoho "příběhů" a slyšel mnoho od hostů i od prostitutek. Nejvíce mě doslova sralo, když na otázku "tak co vyrazíme někam na víkend", jsem dostal odpověď "tento týden nemůžu musím být v práci..." Slovo PRÁCE mě v souvislosti s prostitucí fascinovalo, což je z článku poznat :-)  To je vše – nic více, nic méně…                                                                                                                                                                                                                                                                        Nuntius

Zaujalo vás téma "Prostituce" a máte k tomu, co napsat - kontaktujte nás!

bottom of page